​Понад 3,2 млн доларів: у "ворів в законі" виявили злочинний "общак" (фото)

Понад 3,2 млн доларів злочинного «общаку» вилучили у затриманих «ворів в законі».

Таку загальну суму готівкових коштів вилучили оперативники Департаменту стратегічних розслідувань спільно з колегами-правоохоронцями у помешканнях «ворів в законі» на прізвиська «Умка» та «Лаша Сван», повідомляє пресслужба установи.

Слідчі дії проводилися учора, 20 травня. Крім понад 3,2 млн доларів США в різній валюті, правоохоронці виявили та вилучили: дороговартісні транспортні засоби, 27 мобільних телефонів, 15 банківських карток, цифрові носії інформації, холодну та вогнепальну зброю з набоями, понад 60 одиниць коштовних ювелірних виробів.

Зазначається, що вилучені готівкові кошти є частиною так званого злочинного «общаку», збір та розподіл якого контролювали «Умка» та «Лаша Сван».

Нагадаємо, двох найвпливовіших в Україні «ворів в законі» затримали у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Їм інкримінують умисне встановлення та поширення в суспільстві злочинного впливу, вчинені особою, яка перебуває у статусі «вора в законі» (ч. 3 ст. 255-1 Кримінального кодексу України).

У разі доведення вини, «Умці» та «Лаші Свану» може загрожувати до п’ятнадцяти років позбавлення волі.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення