Пономарьов шокував країну багатою коханкою, яка молодша за нього на 17 років (фото)

 Mignews

Пономарьов розлучився зі своєю молодою дружиною Вікторією майже три роки тому, і весь цей час приховував своє особисте життя від преси. Але, як стало відомо vesti-ukr.com, 41-річний виконавець вже чотири роки живе в цивільному шлюбі з дівчиною, яка молодша за нього на 17 років.

“Його цивільну дружину звуть Софія, вона родом із Криму, їй 24 роки, вчилася в університеті ім. Шевченка на економіста. Як і попередні його обраниці, Соня дуже заможна. Її сім’я купує Пономарьову дорогі подарунки, наприклад, телефон Verty, одяг, оплачує поїздки за кордон, комунальні послуги, обслуговування автомобіля, навіть телефона. Соня оплатила, наприклад, їх торішню відпустку в Домінікані … І познайомився Пономарьов з мамою Соні тільки після того, як вона подарувала доньці білий мерседес С класу. Його зацікавило, хто ж її батьки, які роблять такі дорогі подарунки “, – розповіли в оточенні знаменитості.

Батьком Софії виявився власник одного з найбільших винно-коньячних заводів в Криму. Як стало відомо, Соня і Олександр познайомилися в 2009 році на проекті Танцюю для тебе, в якому дівчина брала участь. На сайті проекту було написано, що вона – майстер спорту, випускниця школи Максвелла в Лондоні і займається танцями з шести років.

Пара проживає в цивільному шлюбі в триповерховому пентхаусі Пономарьова на Оболоні: “З сином Пономарьова у Соні склалися хороші відносини, звичайно ж, вона дуже хоче вийти заміж за Пономарьова, і її сильно ображає, коли в інтерв’ю він говорить, що його серце вільне. І при цьому живе з нею разом чотири роки! “

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення