Популярна шахрайська схема наживи по телефону: як уберегти себе та своїх рідних

 Канал 24

Останнім часом популярності набирає ще одна шахрайська схема. Шахраї телефонують посеред ночі і розповідають про проблеми у вашого родича з надією виманити у гроші.

Схеми виглядає приблизно так: тривожний дзвінок посеред ночі, стурбований голос по інший бік розповідає про бійку та проблеми з поліцією. Ситуацію можна вирішити за певну суму.

Гроші потрібно принести та передати посереднику. Вже і негайно.Таких історій мільйон – сценарій афери не змінюється роками. Однак, і досі є люди, які потрапляють на її гачок.

Ледь не стала жертвою шахраїв і родина львів'янина Ігоря Домарадзького. Його дружині вночі зателефонував начебто син, який в'язався у бійку. Та цього разу номер не пройшов.

Пан Ігор майже одразу розкусив шахраїв. Чоловік зателефонував у райвідділ та викликав патруль поліції. Останні підняли залізницю, де нібито перебував син, на вуха

Поліцейські розповідають, що подібні історії чують мало не щотижня.Несподіванка, страх за рідних та перерваний сон – ось три козиря в рукаві у шахраї. Психологи кажуть, в таких умовах важко зберегти холодний розум та все ж можливо. Головне, потягнути час та погасити емоції.А ще радять з'ясувати під час телефонної розмов якомога більше подробиць. Або спитати про те, що відомо лише вашій родині. І звісно ж не зволікати та набрати 102.Автор сюжету – Вікторія Іваскевич

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення