Породілля померла, а дитина стала інвалідом: на Львівщині лікарі постануть перед судом

У Львівській області внаслідок неналежного виконання своїх обов’язків лікарем-анестезіологом, двома акушерами-гінекологами та хірургом померла породілля, а здоров’ю її новонародженої дитини було завдано непоправної шкоди. Про це повідомили у поліції області.

"У вересні 2018 року у Центральну міську лікарню Борислава поступила вагітна 32-річна мешканка міста. Під час пологів, які пройшли за кілька днів, стан здоров’я породіллі різко погіршився, що стало наслідком неналежного виконання лікарями своїх професійних обов’язків. У подальшому, за кілька днів після пологів, жінка померла, а здоров’ю її новонародженої дитини було завдано непоправної шкоди", - йдеться у повідомленні.

За даними Фактів, жінці - матері трьох дітей - повинні були зробити плановий кесарів розтин, але під час операції медики кілька годин не могли провести інтубацію, і у породіллі зупинилося серце. Реанімаційні заходи не допомогли, пацієнтка померла, а через тривале кисневе голодування дитина стала інвалідом.

Співробітникам Центральної міської лікарні Борислава - лікарю-анестезіологу, двом акушерам-гінекологам та хірургу слідчі повідомили про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.140 (невиконання чи неналежне виконання медичним або фармацевтичним працівником своїх професійних обов'язків внаслідок недбалого чи несумлінного до них ставлення, якщо це спричинило тяжкі наслідки для хворого) Кримінального кодексу України та ч.2 ст.140 (неналежне виконання професійних обов'язків медичним або фармацевтичним працівником якщо воно спричинило тяжкі наслідки неповнолітньому) Кримінального кодексу України.

Максимальне покарання, передбачене санкціями статей, позбавлення волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Досудове розслідування триває.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення