Португалія обіграла Польщу і вийшла у півфінал Євро-2016

Дождь

Збірна Португалії обіграла команду Польщі в матчі 1/4 фіналу чемпіонату Європи з футболу і вийшла в півфінал турніру. Основний і додатковий час поєдинку закінчився з рахунком 1:1, у серії пенальті сильнішими виявилися португальці.

Поляки відкрили рахунок вже на другій хвилині зустрічі. Гросіцкі прострілив у штрафну, де Роберт Левандовські в дотик відправив м'яч у сітку. Для форварда цей гол став першим на нинішньому Євро.

Португалія відігралася на 33-й хвилині. Ренату Санчес пробив з лінії штрафного у ближній кут, відбити удар голкіпер збірної Польщі не зміг.

Основний час матчу завершився внічию. У додаткові півгодини команди не відзначилися. У серії пенальті перемогу здобули португальці з рахунком 5:3.

Таким чином, збірна Португалії стала першим півфіналістом чемпіонату Європи з футболу.