Посольство Чорногорії в Сербії обстріляли піротехнікою (відео)

Сотні фанатів клубу "Црвена звезда" ввечері 2 січня протестували під посольством Чорногорії в Белграді, у ході чого обстріляли чорногорський прапор феєрверками. Про це повідомляє Vijesti.

Прапор не горів, хоча у нього влучали кілька разів. Посольство Чорногорії оголосило, що замінило прапор, частини якого були спалені.

Після баскетбольного матчу, на якому "Црвена звезда" обіграла "Баварію" (Мюнхен) колона фанатів прошла ходою вулицями сербської столиці до посольства, протестуючи проти чорногорського законопроєкту про релігійну власність.

Вони запросили інші групи вболівальників приєднатися до них та зібратися на новий протест 17 січня.

Протестувальники скандували образи на адресу президента Чорногорії Міло Джукановіча та кричали: "Чорногорія та Сербія - одна родина".

Поліцейські в цивільному одязі спостерігали за ситуацією на місці події.

Репортер РТС повідомив, що люди перед посольством намагалися збити чорногорський прапор феєрверками та піротехнікою, але не вдалося.

У кількох містах Чорногорії також відбулися протести через прийняття суперечливого Закону про свободу віросповідання та права релігійних громад, який розкритикували Сербська православна церква та Росія.

Зі свого боку, прем’єр-міністр Чорногорії Душко Маркович уже різко засудив цей інцидент як “черговий нецивілізований напад на посольство Чорногорії та чорногорський прапор”.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення