Сьогодні, 25 листопада, невідомі будівлю посольства Туреччини в Москві закидали камінням, розбили скло.
Як повідомляє Ехо Москви, в будівлю кидали яйця. Тротуар біля посольства засипаний камінням і битим склом.Поліція перекриває підходи до дипмісії за допомогою металевих рамок, поруч стоїть поліцейський автобус.
За словами очевидців, нікого з тих, хто кидав каміння, не затримали.


18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55