Сьогодні, 25 листопада, невідомі будівлю посольства Туреччини в Москві закидали камінням, розбили скло.
Як повідомляє Ехо Москви, в будівлю кидали яйця. Тротуар біля посольства засипаний камінням і битим склом.Поліція перекриває підходи до дипмісії за допомогою металевих рамок, поруч стоїть поліцейський автобус.
За словами очевидців, нікого з тих, хто кидав каміння, не затримали.


08.06.26 | 21:47
08.06.26 | 21:34
06.06.26 | 20:17
06.06.26 | 16:22
05.06.26 | 19:00
05.06.26 | 18:21
04.06.26 | 21:51
04.06.26 | 21:39
02.06.26 | 19:00