П’яний хлопець увірвався до лікарні під Дніпром і напав на медиків. Унаслідок сутичок постраждала 65-річна санітарка.
Про це йдеться у сюжеті ТСН.
22-річного порушника скрутили самі ж лікарі.
Як з’ясували правоохоронці, він пацієнтом не був, а пішов з кулаками на медиків, бо ті забрали «швидкою» його нетверезого друга, котрий спав на узбіччі.
Розлючений молодик пішки прийшов до лікарні, щоб висловити своє обурення.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55