На Житомрищині 16-річний хлопець після сварки з дівчиною стрибнув з 30-метрового моста в річку Случ і вижив. Про це йдеться в сюжеті ТСН.
Врятували хлопця поліцейські, яким зателефонувала стурбована зникненням мати.
Вночі копи розшукали підлітка. Зараз він перебуває в реанімації. Лікарі діагностували у нього обмороження кінцівок, переохолодження і важку травму живота.
Лікарі переконані, що підлітку дуже пощастило.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55