Вчора, 02.02 окупований Донецьк сколихнув потужний вибух – підірвали склад боєкомплектів. Внаслідок вибуху “підстрибнули” всі будинки у місті. Багато жителів відчули дію вибухової хвилі. Про це повідомляють користувачі соціальних мереж
У групі “Типовий Донецьк” в соцмережі “ВКонтакте” пишуть про “приліт Точки-У” або вибух складу боєприпасів. Вибух був такої потужності, що багато жителів відчули дію вибухової хвилі.

Також очевидці повідомляють про вибух і стовп вогню в районі Мотелю. По вул. Токмацька, 8, приватний будинок знищений повністю, двоє поранених. Також у Донецьку горить залізничний ринок в Київському районі міста.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55