У анексованому Криму поліцейський повісився через розлучення з дружиною. Це сталось у смт Кіровське, повідомляють місцеві телеграм-канали.
Відомо, що наклав на себе руки старший сержант окупаційної поліції Феодосії. Чоловіка звали Артем, йому було 30 років. З 2019 року він перебував на службі російської влади.
Повідомляється, що останнім часом у чоловіка був складний етап у житті. Він розлучався з дружиною, а троє його дітей - 3, 6 та 8 років - залишалися з матір’ю.
Попередньою причиною суїциду стали сварки з колишньою коханою на ґрунті припинення відносин.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55