Після пожежі в психоневрологічному диспансері у Старобільську Луганської області двоє постраждалих перебувають в лікарні у важкому стані. Про це повідомили "Надзвичайним новинам" у прес-службі поліції Луганської області.


Будівля диспансеру вціліла, однак повністю згоріла палата.
В поліції повідомили, що на момент приїзду рятувальників персонал диспансеру вже проводив евакуацію, врятували й тих, хто не міг рухатись.




18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55