Працює двірником, тренується сам: українець став чемпіоном світу з джиу-джитсу (фото)

На чемпіонаті світу з джиу-джитсу серед майстрів в Абу-Дабі українські спортсмени виграли чотири медалі.

У ваговій категорії до 69 кілограмів переміг 49-річний Ігор Євтушенко. Раніше він був водолазом, а зараз працює шкільним двірником. Вечорами спортсмен тренується сам і тренує інших. У фіналі українець переміг Азада Джафарзаде (Азербайджан).

Ігор Євтушенко почав займатися джіу-джитсу у 42 роки і став чемпіоном Європи та України з джиу-джитсу. Щоб потрапити на чемпіонат світу до Абу-Дабі, йому довелося збирати гроші на поїздку. За три дні користувачі соцмереж зібрали для спортсмена 700 доларів.

У категорії до 120 кілограмів "золото" виграв Євген Касьяненко. Світлана Яковенко у ваговій категорії до 95 кілограмів виборола друге місце. А володарем бронзової медалі у категорії до 77 кілограмів став 56-річний Валерій Пахай.