Перша окрема штурмова рота ДУК "Правий сектор" почала займати нові бойові позиції по лінії розмежування на околицях Донецька.
Про це у Facebook написав командир штурмової роти Олександр Карась.
Бійці виходять на нові позиції у зв'язку з критичним загостренням ситуації на фронті. Тому виникла термінова потреба у деяких речах для бійців, таких як ліхтарики, батарейки, будівельні мішки, гумові чоботи, питна вода та інше.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55