Правоохоронців на Дніпропетровщині судитимуть за катування чоловіка

 УНН

На Дніпропетровщині судитимуть двох поліцейських за катування та побиття чоловіка, правоохоронцям загрожує до 10 років позбавлення волі. Про це повідомили в прес-службі прокуратури Дніпропетровської області.

Встановлено, що у лютому 2016 року до Верхньодніпровського відділення поліції Дніпродзержинського відділу поліції доставили громадянина. Невдоволений відсутністю документів для отримання інформації щодо особи затриманого, капітан поліції наніс чоловікові не менше п’яти ударів ногами по тілу.

Згодом, вступивши у попередню змову з майором поліції, з метою залякати постраждалого та отримати від нього заяву про відсутність до них претензій щодо побиття, правоохоронці гумовим кийком нанесли чоловікові численні удари по голові та тілу.

Потрапляння крапель крові на аркуш паперу під час написання заяви ще більше обурило працівників поліції, в результаті чого вони декілька разів вдарили постраждалого обличчям об стіл.

Катування затриманого з метою створення штучних доказів законності своїх дій тривало декілька годин.

Дії зловмисників кваліфікували за ч.2 ст.127 (катування), ч.2 ст.365 (перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу) та ч.2 ст.122 (умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження) КК України.

Правоохоронцям загрожує позбавлення волі на строк до 10 років.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення