Прибирали під’їзди: у Києві керівника комунального підприємства підозрюють у заволодінні 8 млн гривень

Печерською окружною прокуратурою міста Києва повідомлено про підозру колишньому керівнику одного з приватних підприємств у заволодінні коштами комунального підприємства у сумі понад 8 млн гривень (ч. 5 ст. 191 КК України). Про це повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури.

За версією слідства, підрядна організація, відповідно договору, укладеного з комунальним підприємством, надавало послуги з прибирання під’їздів, сходових площадок та маршів у житловому будинках на території Печерського району столиці.

При цьому керівником підрядного підприємства були підписані акти виконаних робіт із зазначенням недостовірних відомостей щодо послуг, які в дійсності не надавались.

У подальшому на підставі вказаних документів підприємство незаконно заволоділо бюджетними коштами на суму понад 8 млн гривень.

Наразі вирішується питання про обрання підозрюваній запобіжного заходу.

У межах кримінального провадження тривають слідчі дії з метою встановлення всіх обставин кримінального правопорушення та осіб, які можуть бути до нього причетними.

Заходи з викриття правопорушення проводились прокурорами спільно з Печерським управлінням поліції ГУ НП в м. Києві за оперативного супроводження Центрального МРВ ГУ СБ України у м. Києві та Київській області.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення