Причиною залізничної катастрофи у Франції 14 листопада, в результаті якої загинули 11 людей, стало запізніле гальмування перед поворотом. Про це повідомило агентство AFP.
За результатами розслідування з'ясувалося, що "процес гальмування був початий занадто пізно", внаслідок чого потяг зійшов з рейок на швидкості 243 км/ч. Як уточнили в Національному суспільстві залізниць Франції (SNCF), в кабіні потягу в момент аварії було присутнє сім чоловік, у той час як правила передбачають перебування там не більше чотирьох.
В ході випробувань нової ділянки високошвидкісної магістралі між Парижем і Страсбургом 14 листопада сталося аварія потягу, в результаті якого загинули 11 людей, ще 39 людей отримали поранення. Поїзд зійшов з рейок, впав з моста в канал і загорівся.
У потязі повинні були знаходитися тільки технічні фахівці, однак з'ясувалося, що деякі з них взяли з собою свої сім'ї, у тому числі дітей, що є порушенням існуючих правил.
12.06.26 | 20:55
09.06.26 | 19:00
09.06.26 | 11:52
08.06.26 | 21:47
08.06.26 | 21:34
06.06.26 | 20:17
06.06.26 | 16:22