Приймали оплату криптовалютою, поставляли у Росію: у Києві вилучили кокаїну та екстезі на 10 мільйонів (фото)

Столичні правоохоронці перекрили канал збуту наркотиків. Дільці приймали оплату криптовалютою, а "товар" відправляли службою таксі. Крім того, мережа контрабанди займалась постачанням заборонених речовин у Росію. Вилучили наркотиків на 10 мільйонів гривень. Про це повідомили у Офісі генпрокурора.

"Затримано трьох учасників злочинного угруповання, яке спеціалізувалося на збуті наркотичних речовин та психотропних засобів на території м. Києва, Київської, Одеської та інших областей України (ч. 3 ст. 307 КК України)", - розповіли у генпрокуратурі.

За даними слідства, жителі Києва та Одеської області організували канал збуту кокаїну та психотропної речовини МДМА з використанням водіїв таксі. Оплата здійснювалася у криптовалюті, а частину наркотиків контрабандним шляхом постачали до Росії.

Зазначається, що під час документування злочинної діяльності правоохоронці провели оперативну закупку кокаїну на суму 4 тисячі доларів.

Під час обшуків у Києві та Одеській області за місцями проживання та реєстрації членів угруповання вилучили близько 1 кг кокаїну, понад 9 тисяч пігулок МДМА, близько 300 г інших психотропних речовин, ваги, зіп-пакети та інші докази злочинної діяльності. Вартість вилученого становить понад 10 мільйонів гривень.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення