Прикордонна служба назвала маршрут постачання зброї в "ДНР"

 Лівий берег

Один з маршрутів постачання Росією зброї в "ДНР" проходить поблизу колишнього пункту пропуску "Маринівка" в Донецькій області, повідомив речник Держприкордонслужби України Олег Слободян.

"З достовірних джерел підтверджено існування одного зі стійких маршрутів постачання військових вантажів на тимчасово окуповану територію в районі населеного пункту Куйбишеве Ростовської області РФ поблизу колишнього пункту пропуску "Маринівка" Донецької області", - сказав він на брифінгу.

Слободян зазначив, що постачання озброєння і військової техніки налагоджено на високому організаційному рівні, із суворим дотриманням заходів конспірації.

"Відомо, що військові колони йдуть із Росії невеликими групами по три машини в кожній, з інтервалом 2 км. Перетинання державного кордону здійснюється затемна через понтонну переправу, яку облаштовують перед проходженням колони, а потім одразу демонтують і ховають у лісових насадженнях", - зазначив спікер ДПСУ.

Нагадаємо, Україна не контролює частини свого кордону з Росією, проте на двох пунктах пропуску присутні спостерігачі ОБСЄ

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення