Семикласник побив друга гантеллю і завдав ударів ножем через ревнощі до однокласниці. Випадок стався у Підмосков'ї рф.
13-річний Діма (на першому фото) погуляв зі школяркою, яка подобалася його однокласнику Міші (2 фото). Другий розлютився і накинувся на товариша, став бити його гантеллю, після чого дістав ножа і почав різати хлопчика.
Потерпілого госпіталізовано, поліція проводить перевірку.


18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55