У Дніпропетровській області під час застілля 42-річний чоловік вдарив ножем 22-річного хлопця.
Інцидент стався під ранок на вулиці Шевченка в Нікополі.

Під час спільного розпиття спиртних напоїв у двох чоловіків стався конфлікт на грунті ревнощів, в ході якого один з чоловіків вдарив іншого ножем в груди. Молодого хлопця госпіталізували з пораненням в груди в лікарню, і в даний момент його життю нічого не загрожує.
Нападнику в'язниці на термін від 5 до 8 років.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55