Притула про Найєма: довелось отримати в морду, щоб почати ототожнювати себе із "черню" (відео)

 Канал 24

Український шоумен та волонтер Сергій Притула прокоментував побиття народного депутата Мустафи Найєма в Києві, внаслідок чого політик отримав низку травм. Так, Притула зазначив, що співчуває Найємові.

Свою заяву Притула опублікував у своєму Facebook.

"Чисто по-людськи мені дуже шкода Мустафу, я йому співчуваю. Проте я весь час не міг позбутись якогось відчуття, яке заважало співчувати на всі 100%. Я не маю якогось упередженого ставлення до людини через її статус. Я не вважаю, що якщо людина депутат, то автоматично поганий. Я не вважаю, що якщо людина багата, то автоматично накрала", – мовиться у повідомленні шоумена.

Він висловив переконання, що за такі дії повинні відповідати всі люди, незалежно від їх статусу або статусу жертви.

"Вся х*рня в тому, що якраз коли б’ють вчителя, лікаря чи бухгалтера, то всі дружно обтираються і розходяться. Не так прості люди, а насамперед чиновники. Пан депутат "в кои-то веки" потрапив у середовище тої самої "черни". Пацани зальотні, прожигатєлі жизні. Ну не знали вони, що то депутат. І вчинили з ним точно так, як би вчинили з будь-ким іншим, хто б потрапив їм під руку. Так, як по всій країні вже багато років вчиняють ті, хто має відчуття безкарності. Бо хтось є за спиною, бо "покришують", бо можна відкупитись, можна "порішати", – написав Притула.

Пан депутат, навіть якщо заявляє про опозиційність, все-одно залишається частинкою влади. Частинкою системи, яка закостеніла. Просто для одних ця система робить поблажки, а інших возить обличчям у лайні по повній програмі,

– зазначив шоумен.

Притула також висловив сподівання, що якщо ситуація, у яку потрапив Найєм, відбудеться з простим вчителем або лікарем, то система покарає кривдника по закону.

Дуже прикро, що народному депутату зламали щелепу. Чоловік він молодий, балакучий. Щелепа б пригодилась. Але ще прикріше, що нардепу довелось отримати в морду, щоб почати ототожнювати себе із "черню",– наголоси Притула.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення