Прив'язували голяка до сітки: в мережі показали, як в українському інтернаті карають дітей

 Обозреватель

Волонтер Ліна Дешвар розповіла про те, як в українському дитячому будинку-інтернаті ставляться до дітей.

Відповідну публікацію вона зробила на своїй сторінці у Facebook.

Жінка також опублікувала фотографію зв'язаних пелюшками дітей. "На фото - діти з дитячого будинку-інтернату. В такому стані діти перебувають кожен день. Тому що так "зручно" для працівників установ. Адже за їхніми словами, ці діти більш агресивні, тому няні повинні їх зв'язувати", - пише вона.

Волонтер зазначає, що "таке ганебне ставлення до дітей" в інтернатах майже всюди. "Дітей б'ють, бо ті не зрозуміли, чого від них хочуть дорослі. А найстрашніше, коли няня хоче черговий серіал подивитися, а дитина в цей час плаче (під себе сходила). Тут звичайно, обуренню няні немає меж. Дитина або лежить і чекає поки няня додивиться серіал, або з колегою чаю нап'ється, або ж із криками іноді і з застосуванням фізичної сили дитину переодягне", - розповідає вона.

Вона зазначає, що якщо дитина в подібному закладі може говорити і думати, то як правило це "незручна" дитина. Триматимуть на психотропних апаратах або ж застосують більш важке покарання.

"Саша, вийшовши з подібного інтернату, розповів якось: якщо хтось із дітей волонтерам розповідав, як насправді їм живеться в інтернаті, то дитину прив'язували голяка до сітчастого ліжка, і так дитина могла пролежати добу. А якщо і так "не дійшло", то відправляли на місяць у психлікарню", - говорить вона.

"Чому держава, яка виділяє на інтернатну систему 7 млн грн, не перевіряє в яких умовах проживають діти. Чому в інтернатних установах діти страждають від некваліфікованих працівників? Чому за стільки часу не були покарані і не звільнені люди, які повинні захищати цих дітей, розвивати їх", - запитує волонтер.

"Батьки, які нібито не відмовилися від своїх дітей, насправді, відправляють їх у пекло, мовляв там їм буде краще. Чи буде добре дітям коли їх б'ють, прив'язують до візка, манежу, ліжка, батареї? Чи будуть ситі дітки, коли їх годують першим, другим і третім змішавши в одну порцію? Чи будуть вони щасливі в закладі, де персоналу плювати на таких дітей. Адже більша кількість працівників у ці заклади йде працювати не через любов до дітей, та й не тому, що вони хочуть поліпшити життя дітям, яким у цьому світі пощастило менше, а тому що є робота, а іншу не знайшла", - ділиться волонтер.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення