
Зазначається, що жінка в 2016-2019 роках обіймала посаду голови обслуговуючого кооперативу новобудови, а також за дорученням була представником компанії з продажу нерухомості.
Вона отримувала готівкою і привласнювала внески за квартири в новобудові як від асоційованих учасників кооперативу, так і від покупців на загальну суму 24 млн гривень.
"Колишня голова кооперативу звинувачується у заволодінні майном шляхом зловживання службовим становищем, вчинене в особливо великих розмірах (ч. 5 ст. 191 КК України). Обвинувальний акт спрямований на розгляд в суд", - йдеться в повідомленні ДБР.
12.06.26 | 20:55
09.06.26 | 19:00
09.06.26 | 11:52
08.06.26 | 21:47
08.06.26 | 21:34
06.06.26 | 20:17
06.06.26 | 16:22