Привласнив 980 тис гривень: ексчиновнику поліції повідомили про підозру (відео)

Правоохоронці викрили колишнього начальника Департаменту вибухотехнічної служби Нацполіці у привласненні 980 тисяч гривень. Про це повідомляє прес-служба НАБУ.

"15 квітня 2021 року детективи Національного бюро спільно з Департаментом внутрішньої безпеки Національної поліції при процесуальному керівництві САП повідомили колишньому начальнику Департаменту вибухотехнічної служби Нацполіції України про підозру в отриманні 980 тисяч гривень неправомірної вигоди і подальшої її легалізації", - йдеться в повідомленні.

Також про підозру повідомили приватному підприємцю, спільникові фігуранта.

Слідство встановило, що екс-чиновник Департаменту поліції організував разом зі знайомим приватним підприємцем восени 2016 року закупівлю вибухозахисного обладнання та спецкостюмів для потреб підрозділу поліції Луганської області. Вони штучно створили видимість відсутності конкуренції і провели закупівлю з переговорної процедури.

В результаті таких дій Нацполіція заплатила за обладнання 3 мільйони гривень, з яких приватний підприємець перерахував 980 тисяч гривень нібито за юридичні послуги, які насправді не надавалися, компанії, кінцевим бенефіціаром якої був на той момент чинний чиновник поліції.

У НАБУ відзначають, що цей епізод можливо є одним із злочинів із закупівель, здійснених Департаментом поліції. Розслідування наведених фактів НАБУ і САП здійснюють з грудня 2018 року.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення