"Прямий шантаж": Росія влаштувала фінансову провокацію в ЄС

 Обозреватель

Генеральний секретар Ради Європи Турбйорн Ягланд намагається переконати членів Парламентської Асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) піти на поступки російській делегації в обмін на фінансування організації.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова української делегації в ПАРЄ, народний депутат від фракції "Блоку Петра Порошенко" Володимир Ар'єв.

"До нас у групу ЄНП (Європейської народної партії. - Ред.) прийшов генсек РЄ Турбйорн Ягланд і з відкритим забралом заявив, що після відмови Росії робити членські внески, перед організацією два виходи - зберегти цінності або зберегти сам Рада Європи. Отже маємо спробу вищого керівника РЄ переконати піддатися на прямий шантаж", - наголосив він.

"Оскільки без цінностей захисту демократії і прав людини РЄ перетвориться на блабла-клуб за інтересами, я та інші члени української делегації разом із грузинами і литовцями дали жорстку відповідь Ягланду. Ми навіть попередили що в цьому клубі тоді буде нічого робити", - додав Ар'єв .

Голова української делегації зазначив, що пропозицію Ягланда підтримала група соціалістів у ПАРЄ.

"Саме цими процесами і пояснюється спроба наїзду на Україну через закон про освіту, як на головного баламута і борця проти російського корупційного впливу. Всі старожили Ради Європи чітко зазначили про особливу політичну підоснову цього питання", - пише він.

"Однак поточні і ще незавершені вибори президента ПАРЄ, а саме велика підтримка давнього борця проти путінського режиму литовця Емануеліса Зінгеріса показала що кількість тих, хто готовий стояти на захисті цінностей, а не торгувати ними, все ще дуже велике в Раді Європи. Тому поборемося! " - резюмував депутат.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення