У Києві чоловіка підозрюють у масштабному шахрайстві

У Києві повідомили про підозру чоловіку, який продавав неіснуючі медичні маски та "заробив" на цьому близько 500 тис. гривень. Про це повідомляє пресслужба прокуратури міста Києва.

"…повідомлено про підозру 34-річному чоловіку за фактом вчинення шахрайських дій, внаслідок яких завдано збитків на суму майже 500 тис. гривень (ч. 3 ст. 190 КК України)», - сказано у повідомленні.

Зазначається, що у лютому 2020 року, на початку пандемії коронавірусу підозрюваний з метою наживи під виглядом продажу захисних медичних масок придбав товариство та оформив його на підставну особу. Після цього чоловік розмістив на популярних інтернет-сайтах оголошення про продаж захисних медичних масок, яких фактично не мав у наявності, зазначивши, що розрахунки за товар здійснюються виключно шляхом проведення безготівкових банківських операцій.

Потерпілі перераховували грошові кошти на рахунок фіктивного підприємства, однак товар їм не відправлявся, контактні телефони вимикались, електронні поштові скриньки видалялись.

"Внаслідок указаних неправомірних дій завдано збитки 12 організаціям та 8 громадянам на загальну суму майже 500 тис. гривень. Серед постраждалих - дві благодійні організації та два державних медичних заклади, які здійснюють лікування та реабілітацію людей та виконують надважливу соціальну функцію під час боротьби з пандемією COVID-19", - додається у повідомленні.

Наразі вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу. Встановлюються інші епізоди його злочинної діяльності.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення