Продавець супермаркету копіював дані банківських карток покупців і спустошував їх (фото)

У Хмельницькій області правоохоронці викрили 23-річного місцевого мешканця, який за допомогою спеціального технічного обладнання спустошував банківські рахунки громадян.

Як зазначають у кіберполіції, PIN-коди карток він отримував під час візуального спостереження за їх вводом на POS-терміналі при купівлі товару.

Кіберполіція встановила, що чоловік тимчасово працевлаштувався на посаду продавця-консультанта у супермаркет. Заздалегідь в мережі Інтернет він придбав пристрої для зчитування секретної інформацію з магнітних стрічок банківських карт (скімінгове обладнання) та здійснював копіювання реквізитів карткових рахунків клієнтів. PIN-коди доступу до карткових рахунків клієнтів він отримував під час візуального спостереження за тим, як покупці вводили на POS-терміналі відповідні комбінації.

Згодом чоловік за допомогою спеціального технічного обладнання та програмних засобів записував отриману банківську інформацію на пластикові картки. Таким чином він дублював банківські картки громадян. Після чого знімав гроші з рахунків потерпілих у банкоматах Хмельницької області.

Правоохоронці провели обшуки за адресами проживання та тимчасового перебування фігуранта. За результатами вилучено скімінгове обладнання, енкодер, комп’ютерну техніку, флеш-накопичувачі, чорнові записи та скомпрометовані картки. Вилучену техніку направили на експертизу.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ст. 185 (Крадіжка) та ст. 200 (Незаконні дії з документами на переказ, платіжними картками та іншими засобами доступу до банківських рахунків, електронними грошима, обладнанням для їх виготовлення) Кримінального кодексу України.

Встановлюються всі потерпілі від його протиправної діяльності.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення