Прослуховування та стеження: Садовий заявив про тотальний контроль з боку влади

 Гордон

Мер Львова Андрій Садовий стверджує, що його телефонні розмови постійно прослуховують, і кількість таких прослуховувань суттєво збільшилася. Крім того, в його дворі після обстрілів поставили охорону, яка слідкує за всіма, хто до нього заходить.

"Їм (чинній українській владі – ред) вигідно, щоб Садовий ходив і давав різні слідчі свідчення. Сьогодні моє прізвище фігурує у шести кримінальних справах. Я не знаю, який у мене там статус, але мені відомо, що готові цілі папки. Просто воно все шито білими нитками, і бідні слідчі не знають, що з цим робити. Їм просто дають команду, що вони повинні щось робити, розшукувати. Вони шукають, вишукують", – підкреслює мер Львова.

За його словами, заразі він живе "ніби в акваріумі": тобто прослуховуються всі його телефони та ведеться стеження за всіма його зустрічами.

"Ось обстріляли мій будинок з гранатомета перший раз, другий. Мені у дворі поставили охорону. Тобто всі, хто заходить до мене додому або виходить, – тотальний контроль! Я з цим живу, такого визначення як "особисте життя" не існує в принципі", – скаржиться політик.

Як приклад, він наводить прослуховування його телефонів.

І не просто прослуховують. Іноді так слухають, що я говорю: "Хлопці, розслабтеся, я дружині повинен зателефонувати, дітям передзвонити!" – а воно – розумієте, що витворяє: все шипить, скрипить! Я ж коли говорю телефоном, видаю якусь інформацію і розумію, що вони можуть їй нашкодити. Тобто дуже непросто жити в таких умовах, тому що кількість прослуховувань, навіть офіційно зареєстрованих, зараз в кілька разів є більшою, аніж було раніше. І все робиться під приводом того, що йде війна. А насправді – це просто інформація про всіх, хто може стояти в деякій опозиції до людей, які сьогодні перебувають при владі. Бояться,

– додає Садовий.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення