Проти судді, яка звільнила вбивцю дворічної дитини, відкрили впровадження: подробиці і відео

Прокуратурою міста Києва відкриала кримінальне впровадження щодо судді, яка незаконно звільнила вбивцю 2-річної дитини.

Так, у листопаді 2019 року суддя Шевченківського районного суду столиці, порушуючи правила підсудності, незаконно звільнила від відбуття покарання колишнього співробітника МВС Балакірева О.П., засудженого за смерть 2-річної дитини. Одразу після звільнення засуджений зник з місця проживання, наразі він оголошений у розшук.

Відомості щодо постановлення суддею завідомо неправосудного рішення внесено до ЄРДР за ч. 1 ст. 375 КК України.

Проведення досудового розслідування доручено слідчим Державного бюро розслідувань, процесуальне керівництво здійснюватиме прокуратура міста Києва.

Як повідомлялося раніше, Балакірев О.П. був засуджений до 10 років позбавлення волі за спричинення смертельних травм 2-річній дитині.

У листопаді 2019 року ухвалою Шевченківського районного суду столиці чоловіка було звільнено від відбуття покарання умовно-достроково. У лютому 2020 року за апеляцією столичної прокуратури Київський апеляційний суд скасував вказану незаконну ухвалу.

Нагадаємо, дворічного Дмитрика мертвим у власному ліжечку знайшла його мати. Поліція одразу затримала нелюда, який позбавив дитину життя. Ним виявився ексспівробітник МВС-вітчим малого. В день, коли матері не було вдома, чоловік жорстоко побив названого сина, а перед тим ще й зґвалтував. У жовтні минулого року чоловікові винесли вирок, а вже за 2 місяці сусіди побачили вбивцю у Коцюбинському за чашкою кави.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення