Противників абортів у США звинуватили у спробі купити абортивний матеріал

 The Washington Post

У США пред'явили звинувачення директору Центру медичного прогресу Девіду Дэлейдену, що зняв фільм про продаж органів в центрах планування сім'ї. Дэйлейден і його підлегла обвинувачуються в підробці документів.

Також лідер противників абортів підозрюється в спробі покупки тканини плода, що заборонено американським законодавством.

Рішення прийняло журі присяжних Х'юстона, яке розглядало звинувачення Центру медичного прогресу щодо організації Planned Parenthood.

У 2015 році Центр медичного прогресу випустив кілька відеозаписів, на яких співробітники Planned Parenthood обговорювали перевезення абортивного матеріалу в їх дослідні лабораторії. Противники абортів стверджували, що в Planned Parenthood займаються продажем тканин плоду. Згодом в організації вибачилися за нетактичні звороти, які використовували співробітники на запису; при цьому Planned Parenthood наполягла на тому, що організація не здійснювала незаконних дій.

Активісти Центру медичного прогресу зображували співробітників компанії, що спеціалізується на біотехнологіях, щоб встановити відносини з працівниками Planned Parenthood і довести факти продажу абортивного матеріалу.

Журі зняли звинувачення з Planned Parenthood, однак головний інспектор комісії з питань охорони здоров'я штату заявив, що перевірка щодо організації продовжиться.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення