Провокація напередодні свят: у столиці чоловік публічно закликав до захоплення влади (фото)

В Україні силовики заблокували мережу агітаторів, які закликали до захоплення державної влади і агітували приєднуватися до бойовиків.

Про це повідомили в прес-центр СБУ

У Києві викрили уродженця Донецької області, який публічно закликав до захоплення державної влади, а також агітував приєднуватися до незаконних збройних формувань в ОРДЛО. Свої "публікації" він розміщував на декількох акаунтах в соціальних мережах.

Під час обшуків за місцем проживання у нього знайшли комп'ютерну техніку та електронні носії інформації з доказами діяльності. Йому повідомили про підозру по ст. 2 ст. 109 (публічні заклики до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або до захоплення державної влади, а також розповсюдження матеріалів із закликами до вчинення таких дій) КК України.

Двом інтернет-агітаторам з Чернігівської та Волинської областей слідчі повідомили про підозру за ч. 1 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність країни) КК України. Вони закликали до дій, спрямованих на зміну державного кордону країни.

Суд визнав винними у скоєнні злочинів за ч. 1 ст. 110 і ч. 2 ст. 109 КК України двох пропагандистів з Волині та Сум, які поширювали в інтернеті публікації з антиконституційними закликами. Матеріали для своїх "статей" вони брали з пропагандистських інтернет-видань РФ і сайтів незаконних збройних формувань.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення