Зазвичай оксамитовий сезон на Чорному морі пов'язують з початком осені, але в першій половині вересня в анексованому Криму спостерігається незвично низьке кількість відпочиваючих. Відповідні знімки порожніх пляжів окупованого півострова опублікувала користувач RoksolanaToday&Крим на своїй сторінці в Twitter.
«Щолкіно. Старт оксамитового сезону оголосив єдиноріг, який пробіг по веселці. Але цього ніхто не побачив...», – підписала знімки блогер.
Як видно з фото, кримчани констатували незвично низьку кількість туристів в Щолкіно.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55