Пусті вулиці та тиша: ексклюзивні фото з епіцентру коронавірусу в Ухані

Порожні вулиці і магазинні прилавки, медичні маски і паніка — так сьогодні виглядає Ухань, місто, де на початку грудня минулого року був вперше виявлений новий смертельних коронавірус, що забрав життя вже понад 80 людей. Про ситуацію розповів один з громадян України, який зараз перебуває в місті.

Так, ще тиждень тому на вулицях не було видно ні душі, а по дорогах не їздив транспорт. Станом на сьогодні ситуація дещо змінилася — не так багато людей все ж вийшло зі своїх будинків, щоб закупитися продуктами на якийсь час.

“Не виходимо (з дому — ред.), сьогодні вперше за 5 днів вийшли, і далі не плануємо тижні 2-3 виходити”, — розповів співрозмовник, який побажав зберегти анонімність.

Після того, як влада Китаю закрила Ухань і ще декілька міст на карантин, місцеві змушені більшу кількість часу проводити в будинках, залишаючи їх лише в разі потреби. За словами очевидців — в місті знаходитися тривожно.

Також в мережі поширене безліч відео, як “люди просто падають або везуть їх вже в окремих контейнерах”, розповів співрозмовник.

Справжність відео не була підтверджена, але такі матеріали також погіршують ситуацію, кажуть місцеві.

“Кожен день багато інформації приходить і де правда, а де ні, ми не знаємо. Сьогодні прочитали інформацію про те, що знайшли заражених вже у всіх містах Китаю крім одного. Хто відео скидає, хто фото, багато всього”, — розповідає українець.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення