Путін хоче референдум на Донбасі: з'явилася реакція ЄС

 СЕГОДНЯ

В Європейському Союзі відмовилися коментувати пропозицію президента РФ Володимира Путіна до американського колеги по референдуму на Донбасі. Європа зацікавлена, в першу чергу, в тому, щоб були виконані Мінські угоди, що призведе до врегулювання конфлікту. Про це заявила представник Європейського Союзу Майя Косьянчич на брифінгу в Брюсселі.

"Насправді ми не коментуємо повідомлення в пресі", – сказала вона.

Водночас вона позначила єдиний вихід з врегулювання ситуації на сході України.

"Для Європейського Союзу повне виконання Мінських угод має ключове значення для того, щоб досягти стійкого політичного врегулювання конфлікту на сході України, яке, безумовно, ґрунтуватиметься на повній повазі суверенітету і територіальної цілісності України. І ми, як Європейський Союз, робимо все можливе, для підтримки цього", – сказала Косьянчич..

Нагадаємо, днями президент РФ розбурхав громадськість своєю заявою про те, що нібито на переговорах з Трампом домовився по Донбасу про "нові ідеї" щодо врегулювання конфлікту.

У свою чергу видання Bloomberg з посиланням на двох співрозмовників, які були присутні на засіданні за участю Путіна і російських дипломатів, пише, що на зустрічі в Гельсінкі Путін нібито запропонував Трампу провести референдум на Донбасі. За інформацією джерела, все це повинно пройти під егідою міжнародної спільноти.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення