"Путін - кат": у Беслані напали на учасниць антипутінської акції

 Facebook

У Беслані напали на матерів заручників у школі, які в день жалобних заходів одягли майки з написом "Путін - кат Беслану" Еллу Кесаєву та Світлану Маргієву.

Про це повідомила Олена Мілашина на сторінці у Facebook.

Нападу також піддалася кореспондент "Нової газети" Олена Костюченко, що розповідала про цю акцію.

Вона зазначила, що у Костюченко відібрали камеру і телефон.За словами Мілашиної, в нападі брала участь група "невідомих людей у штатському, яких у величезній кількості зігнали на територію першої школи Беслана".

"Те ж саме зробили з Еллою Кесаєвою і Світланою Маргієвою. У них відібрали камери, коли вони знімали, як їх оточують люди у штатському", - написала Мілашина.

Напад скоїли люди в майках "Антитерор". Вони оточили жінок з організації "Голос Беслана", які зібралися у спортзалі школи, де загинули заручники. Костюченко облили зеленкою. Кореспондента видання "Такі справи" Діану Хачатрян, яка намагалася знімати те, що відбувається, вдарили по голові. За інформацією Мілашиної, співробітники поліції не намагалися затримати нападників.

Пізніше стало відомо, що на Костюченко та Хачатрян скоїли ще один напад.

"Ми удвох з Оленою (Костюченко. - Ред.) йшли на цвинтар. До нас підійшов чоловік у цивільному, з капелюхом на голові. Як нам сказали пізніше - це доглядач кладовища, його дитина загинула в теракті. Він підійшов до нас і звелів "забиратися звідси". Взяв нас за шкірку, поволік по землі, потім зупинився, почав бити Олену, вдарив її по обличчю. Він вирішив, що це ми у всьому винні, організували акцію 1 вересня. Метрів за сім стояли поліцейські. Вони нічого не робили" , - розповіла Хачатрян.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення