Окупaнтів на Донбaсі зобов’язaли до кінця лютого зaтопити всі шaхти на тимчaсово підконтрольній їм території.
Про це повідомляє «Інформатор» з посиланням на свої джерела.
Згідно з повідомленням, з Кремля надійшло розпорядження всім шахтоуправлінням, розташованим на територіях «ДНР» і «ДНР», припинити відкачування води з шахт, і до середини лютого повністю затопити їх. При цьому терористи нібито погодили ці дії з представниками Юхима Звягільського (якому належить шахта ім. Засядька в Донецьку).
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55