Президент Росії Володимир Путін відвідав лікарню в Комунарці, де лікують пацієнтів з коронавірусом Про це повідомляє росЗМІ.
Зазначається, що на оглядини лікарні Путін приїхав у спортивній куртці "Самбо 70", але в самій лікарні перелякався і одягнув захисний костюм, схожий на космічний скафандр.
"Рукавиці, захисна маска та жовтий костюм, – вочевидь, лише так Путін відчув себе у повному захисті",- жартують користувачі соцмережі.
В белых бахилах, желтом комбинезоне, синих перчатках и черной маске - Путин приехал в Коммунарку в "гражданском", но затем переоделся. pic.twitter.com/hgFmWFZ8xe
— Кремлевский пул РИА (@Kremlinpool_RIA) March 24, 2020
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55