Путін заявив про зміну зовнішньої політики

 Lenta.ru

Президент Росії Володимир Путін заявив, що головним орієнтиром оновленої концепції зовнішньої політики стане активна робота щодо забезпечення міжнародного миру і стабільності на основі статуту ООН, передає Lenta.Ru.

"Оновлена концепція зовнішньої політики РФ, підготовка якої зараз завершується, орієнтує на активну роботу щодо забезпечення міжнародного миру і стабільності, утвердження справедливого і демократичного світопорядку на основі статуту ООН", - сказав Путін.

Він зазначив, що "різноманіття і складність міжнародних проблем, виклики і загрози, з якими стикається Росія", вимагають постійного вдосконалення дипломатичного інструментарію.

"Дипломати повинні і надалі сприяти врегулюванню конфліктів і запобігати появі нових вогнищ напруженості, у першу чергу біля наших кордонів", - сказав Путін, додавши, що дипломати також повинні зміцнювати суверенітет і відстоювати інтереси Росії.

Окрім того, Путін заявив, що Росія не буде піддаватися "мілітаристському чаду", на який її провокує НАТО.

"Нас постійно звинувачують в тому, що ми здійснюємо якусь військову активність. Де? На своїй території, а те, що біля наших кордонів розгортається, це нормально", - додав російський президент.

Раніше сьогодні повідомлялося про те, що Росія розмістить у своїй західній частині понад 10 тисяч військових-контрактників для "стратегічного стримування".

Також поліція Туреччини підтвердила інформацію щодо російського громадянства терориста зі Стамбулу

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення