Путін заявив, що до кінця війни на Донбасі "поки що далеко"

 ТАСС

Президент РФ Володимир Путін заявив, що до розв'язання кризи в Україні ще далеко. Про це він сказав на засіданні Ради з розвитку громадянського суспільства і прав людини.


"До вирішення поки що далеко, але є речі, які вселяють впевненість у тому, що кризу може бути подолано, і найголовніше, що стрілянини сьогодні немає. Будемо розраховувати, що діалог між цими невизнаними республіками і київською владою все-таки буде позитивним. І буде виконуватися головна умова для досягнення будь-якого компромісу - прямий діалог", - сказав Путін.


Він зазначив, що коли обстріли повністю припиняться, тоді можна буде займатися розмінуванням території.


"Розміновувати треба, звичайно, але це така робота, яку ми повинні будемо узгодити з відповідними структурами - перше. Друге, це можна буде зробити після припинення обстрілів. Там не можна розмінувати, оскільки там снаряди падають", - сказав президент РФ.


Він висловив сподівання, що всі бойові зіткнення на Донбасі остаточно припиняться після відведення озброєнь калібром менше 100 міліметрів.


"Ну і, звичайно, розраховую на те, що мінські угоди будуть виконуватися. Завтра ми з колегами поговоримо про це в Парижі", - сказав Путін.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення