У соціальних мережах уїдливо висловилися з приводу окупації Росією Криму.
Вислів опублікував МЗС Сибіру на своїй сторінці в Twitter.

"Росіяни,якщо і встають з колін,то для того, що б стати в стрій...((( КНДР не за горами", "причому незрозуміло, хто її на коліна поставив і коли....", - коментують публікацію користувачі соцмережі.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55