Поліція з’ясовує обставини смертельного травмування чоловіка потягом у Балаклійському районі на Харківщині. Про це повідомляє пресслужба поліції.
Попередньо встановлено, що загиблий раптово вибіг перед потягом та ліг на колію.
Від отриманих травм 49-річний мешканець селища Андріївка помер на місці.
Слідчим слідчого управління ГУНП в Харківській області за даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 276 (порушення правил безпеки руху або експлуатації залізничного, водного чи повітряного транспорту) Кримінального кодексу України.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55