Рекордний хабар у $5 млн: підозрюваний отримав умовний термін

Вищий антикорупційний суд засудив до трьох років позбавлення волі умовно колишнього адвоката, який пропонував 5 млн доларів хабара голові Фонду держмайна України Дмитру Сенниченкові. Про це повідомляє прес-служба ВАКС у четвер, 28 травня.

Зазначено, що колегія суддів винесла вирок і затвердила угоду про визнання винуватості між прокурором САП і колишнім адвокатом, якого звинувачували у скоєнні кримінальних злочинів, передбачених статтею про пропозицію, обіцянку або надання неправомірної вигоди посадовій особі (ч.4 ст.369 КК України).

"Суд визнав обвинуваченого винним і призначив йому покарання у вигляді п'яти років позбавлення волі. Водночас, згідно зі ст.75 КК України, суд звільнив обвинуваченого від відбування покарання у вигляді позбавлення волі з випробуванням з іспитовим строком на три роки", - йдеться в повідомленні.

Суд визнав обставини, що пом'якшують покарання: щире розкаяння й активне сприяння розкриттю злочину обвинуваченим; вчинення кримінальних злочинів особою похилого віку.

Нагадаємо, у січні НАБУ затримало трьох людей, які пропонували главі Фонду держмайна Дмитру Сенниченкові рекордні 5 млн доларів хабара за призначення певної особи директором Одеського припортового заводу. Їх затримали під час передачі першого "траншу" в розмірі 50 тисяч доларів.

Тоді наголошувалося, що Сенниченко очолив Фонд держмайна у вересні 2019 року, а вже в листопаді на нього вийшли із привабливою пропозицією.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення