У суботу, 6 червня, у селі Козельщина на Полтавщині 1-річний хлопчик впав у окріп під час купання. Про це повідомляє місцеве видання "Новинар Полтавщини".
Зазначається, що дитину госпіталізували до дитячої міської клінічної лікарні Полтави.
У нього діагностували термічні опіки тулуба близько 25%, грудної клітки, шиї та спини ІІ ступеня.
Стан дитини стабільно тяжкий.
Раніше повідомляли, що на Житомирщині 4-річна дитина вилила на себе окріп.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55