Роботи на скандальному будівництві на Позняках зупинено, - Київрада

 Лівий берег

Будівельні роботи зі зведення житлового будинку на вулиці Здолбунівській у Києві припинено, місцева влада має намір контролювати розвиток ситуації. Про це повідомляє офіційний сайт Київради з посиланням на домовленості учасників конфлікту, досягнуті під час переговорів за участю секретаря Київради Володимира Прокопіва.

У переговорах також узяли участь представники КП "Житлоінвестбуд-УКБ" - забудовник цієї ділянки, місцеві жителі, які виступають проти будівництва, а також потерпілі в результаті афери "Еліта-Центр", для яких передбачали виділити квартири в новому будинку.

На думку столичної влади, головною причиною конфлікту навколо будівництва стало рішення забудовника засипати озеро Качине. Жителі району виступили проти таких дій і намагалися заблокувати завезення будівельної техніки на майданчик.

"Вони кажуть, що після заселення новобудови щільність населення збільшиться майже вдвічі, відповідно непомірно зросте навантаження на поліклініку і навчальні заклади, місць у яких і зараз не вистачає. Крім того, на думку противників забудови, знищення озера завдасть незворотної шкоди екології мікрорайону", - пояснили в Київраді

При цьому забудовник зі свого боку стверджує, що буде розвивати місцеву інфраструктуру, чесно виграв офіційний конкурс на зведення житлового будинку на цій території і має всі необхідні дозвільні документи для будівництва. Постраждалі від "Еліта-Центру" підтримують позицію забудовника і виступають за продовження будівельних робіт.

"Після емоційного обговорення учасники переговорів зійшлися на тому, що міська влада візьме ситуацію під особистий контроль. Поки що будь-які будівельні роботи зупинено", - наголосив Прокопів.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення