Росія консолідує зусилля з КНДР для ведення гібридної війни, – експерт

 Канал 24

Руками КНДР діяв Китай, а сьогодні Росія. Саме РФ є головним провайдером, спонсором і головною країною-терористом. Кремль консолідує з Пхеньяном зусилля щодо ведення гібридної війни з використанням кібератак.

Таку думку сайту "24" висловив директор Центру суспільно-інформаційних технологій "Форум" Валерій Димов.

Як зауважує політичний експерт, дії Китаю, який відстоює інтереси Північної Кореї, практично "кришуючи" її в Радбезі ООН, призвели до того, що знахабнів шантажист Кім Чен Ин, який є китайською підробкою Путіна. Але, наголошує Димов, після того, як США ухвалили закон щодо санкцій проти КНДР, Ірану і Росії, китайські експортери, які орієнтовані на величезний американський ринок, не хочуть потрапити в санкційний список. Тому північно-корейський інтернет-трафік, який оброблявся лише через China Unicom, зараз буде обробляти російський TransTeleCom.

Росія як країна-терорист, лідер якої підривав своїх громадян на Каширському шосе, травив у "Норд-Ості", створював квазіреспубліки терористичним шляхом, збив малайзійський літак МН17, консолідує з Пхеньяном зусилля для ведення гібридної війни,

– говорить Валерій Димов.

За його словами, кібератаки є не найбільшою загрозою, але всі пам’ятають, яким чином Росія втручалася у вибори президента США. Компанія Facebook зараз набирає нових співробітників, щоб краще контролювати цю ситуацію, аби вільні комунікаційні можливості не створювали можливості для терористів.

Росія, нагадує Димов, давала притулок організаторам WikiLeaks, втручалася у вибори в Німеччині і Франції. За свідченням європредставника Федеріки Могеріні, доведено три тисячі фактів того, що Росія створювала фейкові новини. Зокрема, про "розпинання мальчіков" на Донбасі, і "ґвалтування" дівчинки в Німеччині.

Всі інформаційні втручання Росією в інших країнах здійснюються завдяки вільним засобам комунікації, щоб порушувати цю свободу. Не тільки у ЗМІ, а в ліберальних свободах Росія навчилася ловити рибку, щоб перемагати в локальних війнах проти вільного світу,

– переконаний експерт.

На думку Валерія Димова, кібератаками КНДР хоче шантажувати і отримати карт-бланш на "беспрєдел" у Південно-Східній Азії. Зокрема, вважає політолог, Пхеньян кидає виклик Південній Кореї. Також усі пам’ятають, як КНДР вбила опозиційного лідера в Малайзії, тому і в цей бік спрямована злочинна діяльність Кім Чен Ина. КНДР хоче шантажувати США, щоб вони вивели свої війська з Південної Кореї. Якихось дій вони вимагатимуть від Японії.

"Руками КНДР діяв Китай, а сьогодні Росія. Тепер зрозуміло, звідки були фейкові новини щодо начебто постачання Україною двигунів для балістичних ракет КНДР. Хоча Україна не межує з Північною Кореєю. З КНДР межує, кооперує і "плідно" співпрацює для шовіністичної агресивної політики Росія. Тому Україна і підпадає під ці кіберзагрози. Кім Чен Ин кидає виклик не тільки США, а й всьому вільному світу", – підкреслив Димов.

Нагадаємо, як повідомив Reuters, Північна Корея відкрила друге інтернет-з'єднання із зовнішнім світом. Відбулося це через Росію, яка, за словами експертів із кібербезпеки, може надати КНДР більші можливості для проведення кібератак.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення