З Росії прибула чергова партія підкріплення для бойовиків. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України.
Зокрема, за даними відомства, через Свердловськ в напрямку Краснодона проїхали 2 танки, а через Матвєєв Курган на окуповану території прибутку 24 вантажівки з боєприпасами.
"На станцію Харцизьк привезли 6 вагонів із боєприпасами, зокрема – до установок "Град". На станцію Іловайськ прибутку 6 вагонів із запчастинами до військової техніки та провіантом і 5 цистерн з пально-мастильними матеріалами", – розповіли в розвідці.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55