Постійний представник Росії при ОБСЄ Олександр Лукашевич заявив, що Москва не має наміру допускати в Крим спостерігачів СММ ОБСЄ. Про це повідомляє РИА «Новости».
За його словами, місія ОБСЄ розуміє, що у неї немає прав працювати в Криму.
«Ні, звичайно, тому що спостережна місія ОБСЄ працює на території України, але не в Криму».
Раніше заступник глави СММ ОБСЄ Олександр Хуг заявив про збільшення числа спостерігачів біля кордону з Кримом.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55