Росія відреагувала на інцидент з вертольотом на кордоні з Україною

Росія заперечує порушення державного кордону України своїм вертольотом Мі-8 з посиланням на "прилади об'єктивного контролю". Про це повідомляє Держприкордонслужба України в середу, 17 березня.

Зазначено, що сьогодні була отримана відповідь від російської сторони про зафіксований факт порушення режиму державного кордону України.

"У своїй відповіді російські прикордонники намагаються стверджувати, що авіація застосовувалася уздовж їх мкордону та факт порушення не визнають. При цьому, не надаючи ніяких підтверджень, вони посилаються на свідчення незрозумілих "приладів об'єктивного контролю", - йдеться в повідомленні.

Зазначено, що прикордонники не здивовані риторикою державних органів Росії.

"Сусідня країна звикла заперечувати і не визнавати допущені або вчинені порушення, завжди посилаючись на безпідставність наведених нею фактів", - додали у відомстві.

Нагадаємо, 16 березня в Сумській області в повітряний простір України влетів російський вертоліт Мі-8. Першим про це повідомив журналіст Андрій Цаплієнко, який оприлюднив відео інциденту. Пізніше цей факт підтвердили прикордонники.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення