Росія вже все зрозуміла: депутат Держдуми запевнив, що Путіну більше не потрібен Донбас

 Обозреватель

Сьогодні Україна - єдина країна в світі, яка фактично не вважає Донбас українським. Таку заяву зробив депутат Держдуми Росії Ілля Пономарьов.

"Якщо щодо Криму є хоча б одна країна в світі, яка вважає Крим не українською територією, а російською - це Росія, то щодо Донбасу взагалі немає жодної країни у світі, яка вважає цю територію не українською. Виходить, єдина країна в світі, яка вважає цю територію не українською - це Україна. Мені здається, це ситуація ненормальна", - сказав він.

Відповідаючи на репліку "Обозревателя" про те, що "Україна, мабуть, виходить зі своїх відчуттів, вона не відчуває Донбас" - Пономарьов зауважив: "Я можу не відчувати свою руку, вона може затекти, але це ж не привід її відрубати".

На думку депутата, в "керівництві" "республік" є "люди, які готові до фінансово-економічної мотивації своїх кроків". "Київську еліту можна критикувати в чому завгодно, але одне вона знає точно: як рахувати гроші і як купувати своїх опонентів. Чому досі вона не вирішила питання з цими людьми - я цього не розумію".

Як переконаний Пономарьов, сьогодні "Росії Донбас зовсім не потрібен. Росія вже все щодо Донбасу зрозуміла".

У цьому контексті він сказав: "Якщо Крим був рішенням Путіна, усвідомленим, чітким, жорстким, прямим, проти якого заперечувала більша частина російської еліти, то щодо Донбасу ситуація була прямо протилежна - побачивши, як це вийшло в Криму, наші шахраї і злодії, які навколо нього знаходяться, вирішили підзаробити". "Коли усе покотилося, Путін сказав: "Ну, гаразд, очолюємо той процес, який без нас уже й так розпочався".

"Зараз зрозуміло, що нікому цей Донбас не потрібен, він уже нам обходиться в гроші, які можна порівняти з Кримом, якщо не дорожче. Плюс армія. Всім уже набридло. Переключилися на Сирію. Забирайте ви його собі назад".

"На мій погляд, наразі це вже не є проблемою взаємин із Росією, тому що Росія хоче звідти піти", - наголосив Пономарьов.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення